Ram art deco 1920/30-tal

701285

RAM, art deco, 1920/30-tal, ram i kromad metall, marmor och glas, höjd ca 28, 35x6,5 cm

Slitage, repor

Diverse

Ram art deco 1920/30-tal

Budhistorik (9 bud)
5346544
2 400
5348107
5346544
5339049
5331093

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.