Peter Dahl litografi

701141

PETER DAHL (1934-2019). Kroginteriör, signerad samt numrerad 12/375, ca 30x41 cm

Fack 18

Peter Dahl litografi
Budhistorik (5 bud)
5345826
500
5345343
450
5344509
5337826
5329499

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.