Miniatyrsäng och barnstol 1800-tal

700956

MINIATYRSÄNG, 1800-tal, mitt, imitationsmålat trä, L ca 34 cm, BARNSTOL, allmoge, 1800-tal, fur, rester av originalbemålning, H ca 56 cm

Skador: Slitage, stol behöver limmas, ranglig

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

5355538
5342237
5340864

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.