Ivar Morsing oljemålning

700884

IVAR MORSING (1919-2009): Komposition med kyrka, signerad I. Morsing samt daterad 48, olja på pannå, ca 27x35 cm

Fack 37

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5346705
450
5346408
5332694
5329776

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.