Stolar senempire

700529

STOLAR, 4 st, omkring 1800-talets mitt, senempire, mahognyfanér, svarvade framben, stoppade sitsar och rygg, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage, omtapetserade/renoverade

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stolar senempire

Budhistorik (3 bud)

5336386
5332696
5327435
500

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.