Matbord Roland Wilhelmsson

700360

ROLAND WILHELMSSON, matbord, massiv furu, 1970-tal, etikettmärkt Roland Wilhelmsson Stockholm Sweden, höjd ca 71 cm, skiva diameter 150 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

Matbord Roland Wilhelmsson

Budhistorik (4 bud)

5355342
5355339
5355118
5346255

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.