Bengt Ruda "Nizza"

700218

BENGT RUDA, stol, "Nizza", IKEA, Älmhult, 1950/60-tal, stomme i teak, sots klädd med tyg, sitshöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Bengt Ruda

Budhistorik (7 bud)
5349644
5348812
850
5348243
5348242
450
5342111

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.