Piedestal

699805

PIEDESTAL, 1900-talets mitt, senare bemålning i svart, rött och guld, höjd ca 61, största vidd 49 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Piedestal

Budhistorik (6 bud)
5336095
550
5338470
500
5336095
450
5338466
5336095

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.