Fåtölj 1900-talets mitt

699625

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, klädsel av sadelgjord

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Linnégatan 21, Norrköping

Fåtölj 1900-talets mitt

Budhistorik (12 bud)
5346281
850
5338482
5338482
750
5346146
700
5338482
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.