Djuric Miodrag Dado

699603

DJURIC MIODRAG DADO (1933-2010), etsning, komposition, signerad, numrerad 32/99 samt daterad 67, plåtstorlek 11,5 x 14,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Djuric Miodrag Dado
Budhistorik

2019-11-15 kl 21:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.