Fotpall 1900-talets andra hälft

697590

FOTPALL, 1900-talets andra hälft, fast stoppad sits, klädsel av skinn, höjd ca 30, 70x39 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (15 bud)
5352371
5350962
1 400
5350953
1 300
5347896
5350947

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.