Tapa Stilla havet

658650

TAPA, del av, 1900-tal, Stilla havet, 9-13 numrerade bemålade fält med dekor av bl.a namn, ca 437x243 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Reparerbara mindre skador, slitage

Etnografica, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Tapa Stilla havet
Budhistorik (5 bud)
5335532
5330655
5328829
500
5328828
5317967

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.