Inuitskulptur

658490

SKULPTUR, inuit, man med säck, soapstone, signerad och daterad Simon Kr 77, höjd 19cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Etnografica, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Inuitskulptur

Budhistorik (18 bud)
5334553
1 300
5328398
5328398
5334540
5328398
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.