Anna Ling Fjärilar #1

658197

ANNA LING (född 1971): "Fjärilar #1, min slovenska trädgård", akvarell på papper, signerad och daterad på baksidan Anna Ling 2012, 38x54 cm
PROVENIENS: Arnstedt, Östra Karup

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Anna Ling Fjärilar #1

Budhistorik (20 bud)
5333294
2 400
5330920
5317943
5330919
1 900
5317943
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.