Le Groumellec Mégalithe

658140

LOÏC LE GROUMELLEC (Frankrike, född 1957): "Mégalithe", signerad och daterad på baksidan Le Groumellec janvier 87, Ripolin-lack på duk, 65x55 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Le Groumellec Mégalithe

Budhistorik (42 bud)
5334340
17 000
5334333
16 500
5334316
16 000
5334304
15 500
5334309
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 669 EUR, 1 853 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.