Håkan Bengtsson Abstrakt komposition

658135

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Komposition, signerad och daterad på baksidan Håkan Bengtsson 2010, olja på duk, 60x60 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
5334171
13 500
5334169
13 000
5334152
12 500
5334150
12 000
5334130
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 325 EUR, 1 472 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.