Sophie Tottie Skiss till Hegels Hus

658110

SOPHIE TOTTIE (född 1964): Skiss till "Hegels Hus" 192 års strategiska plan, signerad och daterad Sophie Tottie 1999, akryl på papper, ca 70x99,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (14 bud)
5334247
6 400
5334251
6 200
5334247
6 000
5334250
5 800
5334247
5 600

Slutpris SEK:
6 400
628 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.