Håkan bengtsson Komposition

658107

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Komposition, signerad och daterad på baksidan Håkan Bengtsson 2005, olja på trä, 30x30 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Håkan bengtsson Komposition

Budhistorik (22 bud)
5324926
5332324
3 800
5324926
3 600
5332323
3 400
5324926
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.