Elis Eriksson Då

658070

ELIS ERIKSSON (1906-2006): Då, signerad och daterad 1991, assemblage med bemålat trä, tidningspapper och duk monterad i ram med plexiglas, 60x66 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Elis Eriksson Då

Budhistorik (12 bud)
5332274
4 200
5332211
3 600
5331830
5331829
2 800
5331827
2 600

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.