Olav Christopher Jensen Roma

658034

OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954): "Roma", triptyk, signerade och daterade Olav Christopher Jensen 17 jan 1996, blandteknik på papper, vardera 24,5x18 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
UTSTÄLLD: Vongole, Malmö Konsthall, 15 feb-13 april 1997

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Olav Christopher Jensen Roma

Budhistorik (5 bud)
5335157
5 000
5334588
4 600
5322238
5322234
5296576

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.