Marianna Uutinen Utan titel

657999

MARIANNA UUTINEN (Finland, född 1961): Utan titel, signerad och daterad på separat bild på baksidan, lackfärg på vadd, hela ramens mått 55,5x45,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery. Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Marianna Uutinen Utan titel

Budhistorik (25 bud)
5335415
5 600
5335431
5 400
5335415
5 200
5335423
5 000
5335415
4 800

Slutpris SEK:
5 600
550 EUR, 610 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.