Eva Lootz Untitled

657714

EVA LOOTZ (Österrike, född 1940): "Untitled", signerad på baksidan, målning på djurhud, ca 77x55 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Eva Lootz Untitled

Budhistorik (58 bud)
5334052
11 000
5334048
10 500
5334039
10 000
5334036
9 800
5334034
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 080 EUR, 1 199 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.