Dan Wolgers 51 objekt från 1997

657708

DAN WOLGERS (född 1955): 51 objekt från 1997, signerad och numrerad Dan Wolgers 6/50, Utställningskatalog och multipel, 22,5x18 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Skulpturer, Nutida, Skulptur, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
5334094
5333547
5333547
1 600
5332218
5327181
700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.