Jan Håfström Palermo IV

657637

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Palermo IV", signerad och daterad Jan Håfström 1993, collage på papper, 39x28,5 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Jan Håfström Palermo IV

Budhistorik (9 bud)
5334396
3 200
5329198
5328874
950
5327183
900
5323017
850

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.