Jan Håfström ur hundra dagar

657611

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "ur hundra dagar", monogramsignerad och daterad på baksidan J.H. 1991, olja på tyg uppfäst på papper, 20,5x16,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Diverse, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Jan Håfström ur hundra dagar

Budhistorik (24 bud)
5334563
2 600
5334372
2 400
5334372
5333215
5333215
1 700

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.