Peter Brandt Mental mugshot

657591

PETER BRANDT (Danmark, född 1966): "Mental Mugshot", signerad, daterad och numrerad på baksidan Peter brandt 2010, 3/3, Lambdaprint i bemålad tillhörande ram, totalt ca 30x43 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Grafik, Nutida, Diverse, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Peter Brandt Mental mugshot

Budhistorik (2 bud)

5333318
650
5332463

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.