Paul Osipow Utan titel

657574

PAUL OSIPOW (Finland, född 1939): "Utan titel", signerad och daterad på baksidan P. Osipow -92, akryl på duk, 25,5x20,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Paul Osipow Utan titel

Budhistorik (30 bud)
5335357
5 000
5335370
5 000
5335357
4 800
5335349
4 600
5335353
4 600

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.