Peter Rune Christiansen Untitled

657532

PETER RUNE CHRISTIANSEN (född 1978): "Untitled", monogramsignerad på baksidan P.R.C. olja på duk, 30x60 cm
PROVENIENS: Helene Nyborg Contemporary, Köpenhamn

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
5335411
4 400
5335414
4 400
5335411
4 200
5335408
5335407
3 800

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.