Okänd konstnär Grafiskt blad

657525

OKÄND KONSTNÄR: Utan titel, signerad Bush -10, numrerad 1/12, djuptryck, 46x36 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Grafik, Nutida, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Okänd konstnär Grafiskt blad

Budhistorik (9 bud)
5334729
900
5334027
850
5334027
5294258
750
5294258
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.