Andreas Eriksson Grafisk svit

657451

ANDREAS ERIKSSON (född 1975): "IX etsningar", grafisk svit i trälåda, signerade och daterade Andreas Eriksson 1997, upplaga 4/20, lådans format 58x45 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Grafik, Nutida, Grafik, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Andreas Eriksson Grafisk svit

Budhistorik (17 bud)
5335577
3 400
5335564
3 200
5335562
5335561
2 800
5335556
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.