Jan Håfström Den dubbla hemligheten

657418

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Den dubbla hemligheten", signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1991, objekt bemålat trä, 20x40x13 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Skulptur, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (35 bud)
5333717
21 000
5333711
20 000
5333699
19 500
5333690
19 000
5333687
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 062 EUR, 2 289 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.