Jene Highstein Utan titel

657411

JENE HIGHSTEIN (1942-2013): Utan titel, signerad och daterad Highstein -98, tusch och blyerts på papper, ca 20x26,5 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Diverse, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Jene Highstein Utan titel
Budhistorik (15 bud)
5333952
2 600
5333958
2 400
5333952
5333953
5333952

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.