Karin Wikström Utan titel

657408

KARIN WIKSTRÖM (född 1959): Utan titel, monogramsignerad KW, akvarell och bläck på papper, 29,5x30 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Diverse, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Karin Wikström Utan titel

Budhistorik (22 bud)
5326416
5333639
2 800
5326416
2 600
5326356
2 400
5319453

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.