Anette Lemieux American Friend

657407

ANETTE LEMIEUX (född 1957): "American Friend", signerad och daterad Lemieux 1997, akvarell på papper, 20,5x13,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Diverse, Art & Mind

Budhistorik (32 bud)
5333516
7 400
5333512
7 200
5333515
7 200
5333512
7 000
5333507
6 800

Slutpris SEK:
7 400
726 EUR, 807 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.