Ebba Matz Utan titel

657402

EBBA MATZ (född 1963): "Utan titel", signerad och daterad Ebba Matz 1998, upplaga 2/3, gelatinsilverfotografi, 28x22 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Ebba Matz Utan titel
Budhistorik (22 bud)
5334682
7 200
5334666
7 000
5334636
6 800
5334613
6 600
5334635
6 400

Slutpris SEK:
7 200
707 EUR, 785 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.