Jan Svenungsson Conciliabule

657400

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Conciliabule", Signerad med dedikation, numrerad och daterad på baksidan 2/12, 1999, 19,5x24 cm
Barbro Johanssons pall syns i bilden.

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Jan Svenungsson Conciliabule

Budhistorik (11 bud)
5335934
5335932
1 900
5335930
1 800
5335929
1 700
5335814
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.