Karin Wickström Utan titel

657389

KARIN WIKSTRÖM (född 1959): Utan titel, monogramsignerad KW, olja på pannå, 24,5x30 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Karin Wickström Utan titel

Budhistorik (13 bud)
5333357
3 400
5333155
3 200
5333355
3 200
5333155
5333152
2 800

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.