Olav Christopher Jensen Birds of passage

657384

OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954):
"Birds of passage", signerad och daterad Olav Christopher Berlin Feb 1993, blyerts och täckvitt på papper, 30x42 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Teckningar, Nutida, Diverse, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (17 bud)
5333814
4 200
5330627
5333812
3 800
5330627
3 600
5333810
3 400

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.