Oscar Reutersvärd litografier

692206

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (5) Omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, numrerade 73/90 färglitografier, motivmått 25x19 cm (mått med ram 42x29 cm

Rum 18

Oscar Reutersvärd litografier

Budhistorik (4 bud)

5260814
5257897
5245658
5240636

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.