Fällstolar 1 par

689595

FÄLLSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, sits i konstläder, sitthöjd 47 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 22

Fällstolar 1 par

Budhistorik (1 bud)

5242921
2019-10-16 19:06:00

2019-10-16 kl 19:11
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.