Carl Brandt oljemålning

688360

CARL BRANDT (1852-1930) Hermelins fall i Stora Sjöfallet, signerad C Brandt samt daterad 1908, olja på duk, 127x178 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (18 bud)
Bud EUR
5219844
740
5219929
720
5219844
700
5219733
680
5219231
660

Slutpris EUR:
740
7 538 SEK, 822 USD
Utropspris EUR:
600