Eero Nelimarkka oljemålning

688062

EERO NELIMARKKA (1891-1977) Vinterlandskap, signerad samt daterad 1960, olja på duk, 46x69 cm

tryckmärke i duken

Södra kajen 14, Helsingfors

Eero Nelimarkka oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
5219623
340
5219611
320
5219361
5217700
200
5214243
40

Slutpris EUR:
340
3 307 SEK, 387 USD
Utropspris EUR:
500