Gunnar Brusewitz blandteknik

660669

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): I vassen, sjöfåglar, signerad och daterad -73, blandteknik, ca 15x28 cm, rammått ca 32x41 cm

Fack 17

Gunnar Brusewitz blandteknik

Budhistorik (6 bud)
5116352
5115685
2 800
5115685
2 400
5115442
5115442

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.