Frans Timén oljemålning

660666

FRANS TIMÉN (1883-1968): Los Campeti Mallorca, 1932, stämpelsignerad Frans Timén, olja på duk på pannå, ca 28x33 cm

Fack 8

Frans Timén oljemålning

Budhistorik

2019-09-01 kl 19:49
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.