Erland Cullberg oljemålning

660664

ERLAND CULLBERG (1931-2012):
Figur, signerad Erland Cullberg, olja på duk, ca 61x50 cm

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (25 bud)
5114755
4 800
5113866
4 600
5112168
4 400
5112186
4 400
5112168
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.