Carl Magnus Lindqvist oljemålning

660652

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Timmerman vid strandkant, signerad och daterad C.M Lindqvist -24, olja på duk, ca 51x59 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (7 bud)
5115381
1 300
5114452
5115377
5114452
5113423
700

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.