Linda Lysell linoleumtryck

660647

LINDA LYSELL (född 1947): Madonnor, signerad Linda Lysell, numrerad 5/50, linoleumtryck, bildmått ca 38x47 cm

Tavelvagn 1

Linda Lysell linoleumtryck

Budhistorik (1 bud)

5115287
2019-09-01 13:54:00

2019-09-01 kl 14:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.