Albert Johansson litografi

660642

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Konvektion, signerad och daterad Albert Johansson 1966, 140/500, litografi, bildmått ca 64x53 cm

Tavelvagn 2

Albert Johansson litografi

Budhistorik (14 bud)
5114980
900
5110383
850
5114629
850
5110383
5114628
750

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.