Karl Axel Pehrson färglitografi

660637

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K. A. Pehrson 82, 15/385, färglitografi, bildmått ca 65x47 cm

Fack 27

Budhistorik (7 bud)
5113772
5115337
1 400
5113772
1 300
5114716
5113772

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.