Peter Freudenthal litografi

660633

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1977, färglitografi, bladmått ca 41x60 cm

Tavelvagn 2

Peter Freudenthal litografi

Budhistorik (2 bud)

5115136
5112936

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.